x-net Podlahové vytápění a chlazení

Kdo klade důraz na maximální tepelný komfort a nechce se nijak omezovat při realizaci, nalezne u značky Kermi optimální základ: systémy podlahového vytápění a chlazení x-net vytvářejí v místnosti celkově příjemné klima zcela bez prostorových omezení. Počínaje příjemným temperováním podlahových ploch, které po místnosti rovnoměrně vyzařují teplo. Přes zdravý, hygienický komfort a výhody systému orientovaného na energetické úspory až po velmi citlivou regulaci.

x-net – podlahové vytápění, které může rovněž chladit

Se systémem x-net od firmy Kermi si každopádně budete moci udělat pohodlí. Kdykoli budete chtít, v každou roční dobu. Systémy podlahového vytápění x-net totiž mohou nejen vytápět, ale i chladit – a vytvářet tak příjemné klima po celý rok.

x-net – vysoce kvalitní technologie plošného temperování podle nejnovějších standardů

Pro příjemné a energeticky úsporné vytápění obytných místností, které má systém: x-net systémy podlahového vytápění a chlazení jsou konstruovány bez kompromisů tak, aby dlouhodobě a bez závad plnily svou funkci. Lze je použít v novostavbách a se speciálními systémy i při rekonstrukcích.

Systémy: podlahové vytápění a chlazení

Systém x-net od firmy Kermi vám v závislosti na podmínkách instalace poskytne vhodné řešení pro daný způsob použití. Můžete si zvolit nopový systém, Tacker systém, suchý systém, systém Clip nebo tenkovrstvý systém.

Další informace o x-net Podlahové vytápění a chlazení