Všeobecné údaje

Platnost cen všech produktů je k 1.7.2015. Případné změny cen budou aktuálně uvedeny v katalogu Kermi na www.kermi.cz nebo kermi.tzb-info.cz

Technické změny vyhrazeny

Balení
Konvektor jsou dodávány zabalené v ochranném kartonu a zavařené folií, včetně zaslepovací a odvzdušňovací zátky. Upevňovací prvky nejsou součástí dodávky.

Záruka

5 let

Obchodní společnost Kermi s.r.o. poskytuje smluvním partnerům na své výrobky, které jsou použity obvyklým způsobem při stavbách a způsobí jejich vadu, záruku v délce trvání 5 let. V případě výskytu vady si obchodní společnost Kermi s.r.o. vyhrazuje výlučné právo určení způsobu jejího odstranění, a to buď opravou nebo výměnou příslušné části.

Platí pouze pro použití v uzavřených otopných systémech.

Povrchová úprava
Povrchová úprava je prováděna dvouvrstvou technologií, odpovídající normě DIN 5900-FWA. Lakování je ekologicky nezávadné, bez škodlivých emisí. Lak je nanášen rovnoměrně bez kapek. Standardní barva je bílá RAL 9016 nebo RAL 9010. Na přání barvy dle barevné palety Kermi, dle RAL nebo žárové pozinkování.

Speciální povlakování DUPLEX pro vlhká prostředí. Použití, provedení a cenovou poptávku v provedení DUPLEX nutno konzultovat s odborným velkoobchodem.

Certifikace
Všechny výrobky mají mezinárodní certifikát CE.