Credo

trubkové otopné těleso   

Archiv
Credo je trubkové otopné těleso určené pro instalaci do koupelen. Horizontální spojovací trubky jsou zhotoveny z kruhových profilů Ø16 mm, vertikální sběrací trubky jsou z oválných profilů 35x48 mm. Mezi jednotlivými trubkovými bloky jsou odstupy pro snadné sušení ručníků. Volitelně lze těleso dodat s elektrickou topnou vložkou.

Provedení Credo-V má vestavěnou ventilovou vložku V3K a připojovací soupravu se spodním středovým napojením s roztečí 50 mm. Ventilová vložka je dodávána podle jmenovitého výkonu tělesa. Připojení je zakryto plastovým krytem v barvě tělesa.
Provedení Credo-V-IR je rozšířeno o termostat s infračerveným dálkovým ovládáním, elektrickou topnou vložku a vestavěný ventil s elektrotermickým servopohonem. Termostat s dálkovým ovládáním umožňuje celoroční nastavení regulace v dané místnosti. Připojovací sada, elektrická topná tyč a pohon ventilu jsou kompletně zakrytovány. Ventilová vložka je přednastavena podle jmenovitého výkonu tělesa. Připojení a elektrická topná vložka jsou zakrytovány clonou v barvě tělesa.

Provedení Credo-E je určeno pro připojení pouze na elektrickou síť. Součástí dodávky je elektrická topná vložka a programovatelný termostat s týdenním přednastavením. Topná tyč může být namontována na pravé i levé straně podle přání.

Součástí dodávky je sada pro uchycení, složená z držáku na stěnu, excentrických víček, závěsných čepů, hmoždinek, šroubů, uchycení na trubku s matkou a prodloužením.
Termostatická hlavice není v základní dodávce.

Typy
těles
výška
H [mm]
hloubka
B [mm]
popis
Credo 805, 1173, 1771 47, 56, 65, 68 otopné těleso trubkové
Credo-V 912, 1279, 1877 47, 56, 65, 68 otopné těleso trubkové, vestavěný ventil
Credo-E s IR-setem Kompakt 805, 1173, 1771 47, 56, 65, 68 otopné těleso trubkové, pouze elektrické, termostat s dálkovým ovládáním
Credo-E s IR-setem Komfort 805, 1173, 1771 47, 56, 65, 68 otopné těleso trubkové, pouze elektrické, termostat s dálkovým ovládáním
Technické údaje: Credo , Credo-V , Credo-E s IR-setem Kompakt , Credo-E s IR-setem Komfort
Tabulka tepelných výkonů:Credo
Tabulka elektrických příkonů:Credo
Schéma a typy těles:nákres
Ceník:Credo

Další zdroje:
Web:www.kermi.cz